Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

OKUL VE ÖĞRENCİ AKTİVİTELERİ

 

 

Piknik Organizasyonu Ve Okul Aktiviteleri

 

 

Özellikle havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte gündeme gelen piknik organizasyonları ve okul aktivitelerini sizler için yeniden dizayn eden Fitnesstanbul ayrıcalığıyla geliştirdiğimiz hizmetleri, okullarımız ve öğrencilerimize sunmaktan gurur duyarız. Yoğun bir ders çalışma programı ve sınavlar nedeniyle bir hayli yorgun düşen ve doğal olarak strese giren öğrencilerimizin doğada bir gün geçirmesi her şeyden önce başarılarını pozitif yönde etkileyecektir. 

 

Dolayısıyla bu tür aktivitelerin son derece faydalı olduğu eğitmenlerimiz tarafından da kabul edilen bir gerçeklik. Buradan hareketle sizler için üzerinde düşünerek uzmanlarımız ile yeniden şekillendirdiğimiz sıra dışı aktivitelerden oluşan faydalı bir pikniğe ne dersiniz? Eğer, cevabınız evetse sizler için hazırladığımız aktivite ve piknik organizasyonumuzda neler var? Hemen aktaralım.

 

Fitnesstanbull Öğrenci Aktiviteleri Ne Sağlar?

 

 

 

Fitnesstanbull okul ve öğrenci aktiviteleri katılımcılar üzerinde;

 

 

         - Yaratıcı düşünmeyi sağlar.

 

   - Doğa ile buluşmasını sağlar.

   - Aktivite temellidir.

   - Öğretici ve eğiticidir.

   - Öğrenciye aktivitenin birleştirici ve kaynaştırıcı ruhunu aşılar.

Piknik Organizasyonu Denildiğinde Akla Fitnesstanbull Gelmeli

Piknik organizasyonu denildiğinde aklınıza ilk etapta belki klasik manada bir piknik gelebilir. Fakat şu an itibariyle eski tarz okul etkinliklerini lütfen hemen unutun. Çünkü birbirinden farklı ve bir o kadar faydalı aktivitelerle öğrencilerimize unutulmaz bir gün yaşatacak Fitnesstanbull çok farklı bir konseptle karşınıza çıkıyor.  İşte aktivitelerimizden bazıları;

  •        Öncelikle açık büfe veya tercihe göre enfes bir serpme kahvaltı ile aktivitelerimizden hemen önce güç ve enerji topluyoruz
  •        Çocuk Survivor Parkuru

 

Uluslararası standartlarda her türlü güvenlik önleminin alındığı Çocuk Survivor parkurları çocuklarımızın veya gençlerimizin fiziksel performanslarının arttırılmasının yanı sıra takım ruhu ile hareket edilerek başarının nasıl elde edileceğini? Öğretiyor.

 

   -       Canlı Langırt

 

Elbette eğlence temel hedeflerimiz arasında Canlı langırt oyunumuzu öğrencilerimiz çok sevecek. Çocukların bir direk yardımı ile sadece sağa ve sola hareket edebildiği canlı langırt yarışmaya katılan veya izleyen çocukları kahkahaya boğacak.

 

  •       Tırmanma Duvarı

Yine tüm güvenlik önlemleri alınmak kaydıyla tırmanma duvarımız güç ve konsantrasyonu arttırmaya yönelik bir yarışmamız

  •        Bungee Run

Emniyet kemeri ile çelik halatlara sabitlenen çocukların hat üzerinde ilerlediği Bungee Run eğlenceli olduğu kadar adrenalin dolu bir aktivitemiz.

  •        Balon Yarışı

Tabii ki geleneksel balon yarışını unutmuyoruz.

  •       Doğa Yürüyüşleri

Mis kokulu doğada yapılan yürüyüşler teknolojiden uzakta sağlık ve zindelik için birebir.

  •       Çadır Kurma

İşte size piknik organizasyonunun en güzel yönlerinden biri daha, çadır kurma. Çocukların bayıldıkları bu aktivite olmazsa olmazlarımız arasında geliyor.

  •        Fidan Ekimi

 

Eğlendirirken öğretmeyi amaçlayan Fitnesstanbull çocuklarımıza şimdiden çevre ve doğa bilincini yerleştirmeyi ilke edinmiş bir kuruluş olarak fidan ekim çalışmalarına ayrı bir önem vermektedir.

 

-  Asker ve Polis Çocuk

Her çocuğun hayalinde illaki mutlaka asker veya polis olmak gibi düşünceler bulunur çocuklara uyarlanan bir nevi masum bir serüven niteliğini taşıyan aktivitemiz unutulmayacaklar arasında. 

À       -  İtfaiyeci Çocuk

Çocuklarımızın bir bütün halinde hareket etmesini sağlayan bu aktivite için eğitmenlerimiz kontrolünde önce mini bir ateş yakılıyor ve daha önce görevlendirilen çocuklarımız İtfaiyeci olarak bu ateşi söndürmeye çalışıyor. Bu aktivitede ile çocuklarımız hızlı karar verme ve bir bütün olarak hareket etmenin önemini kavrayacaktır. Aynı zamanda bu etkinlik bir bakıma küçük bir tatbikat niteliği taşıyor.

À      Sağlıkçı Çocuk

Çocuklarımıza ilk yardımın önemi kavratılacak ve mini senaryolar verilerek aktiviteye renk katılacak.

À      - Astronot Çocuk

Kurmuş olduğumuz Uzay çadırında hedeflerinin yüksek olması gerektiği, yıldızlara ulaşmanın yolunun hayal etmekten geçtiği görsel bir şölen ile sunulacaktır. Belki bir gün ilk Astronotumuz bu çadırdan çıkar.

Piknik Organizasyonu Baştan Sona Uzmanlarımızın Nezaretinde İlerliyor

 

Evet, gördüğünüz gibi bir birinden harika eğlenceli ve yararlı öğrenci aktivitelerimiz bu şekilde. Bunun dışında etkinliğe katılan çocuklarımızın ve gençlerimizin hafızalarından silinmeyecek anılarla döneceği piknik organizasyonumuz profesyonel bir mantıkla hazırlandığını hemen belirtelim. Bu bağlamda dilerseniz piknik alanına gitmek üzere servis hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bu noktada çok önemli bir hatırlatma daha yapalım. Tüm aktivitelerimiz her biri kendi alanında uzman eğitmenler ve güvenlik tedbirleri noktasında sağlık ekibimizin nezaretinde gerçekleştirilmektedir. Okullarımıza yönelik uygun fiyatlarla şekillendirilen kampanyalarımızdan yararlanmak ve aktivitelerimiz hakkında detaylı bilgi almak üzere sizlerden gelecek soruları cevaplamak üzere görevlilerimizin telefon başında olduğunu lütfen unutmayınız. İsterseniz başvuru veya bilgi edinme amaçlı info@fitnesstanbull.com E-posta adresimizden de yararlanabilirsiniz. Fitnesstanbull ekibi olarak başta saygıdeğer Okul idarecilerimiz, Öğretmenlerimiz ve tabiî ki sevgili Öğrencilerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. Piknik organizasyonu ve okul aktivitelerinde bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin