Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

NERF

Fitnesstanbull birbirinden etkili ve çarpıcı organizasyonlarıyla şaşırtmaya devam ediyor. Günün stresinden uzaklaşmak ve deşarj olmak isteyenler nerf oyunuyla güzel vakitler geçirebilirler. Aksiyonu bol olan bu oyun her yaşta ki oyuncuya hitap eder. Özellikle son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlayan nerf oyunu Fitnesstanbull tarafından titizlikle organize edilir. 

 

Nerf  Oyunuyla Anı Yaşayın

Takım ruhunu yansıtarak mücadeleci bir atmosfer oluşturan nerf oyunu dayanışmanın gücünü ortaya koyar. Takım arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için birebirdir. Herhangi bir tehlikesi olmayan nerf oyunu son derece güvenlidir.  Fiziksel bir aktivite olması sosyal ilişkilerin kuvvetlenmesine imkan tanır. Özellikle ebeveynler tarafından gençlere teşvik edilir.

Fitnesstanbull Farkıyla Nerf Oyunu

Fitnesstanbull hem kendi sahasında hem de oyuncuların sahasında oyunu oynama imkanı tanır. Bünyesinde yer alan uzman ve deneyimli personeller talep edildiği takdirde ekipmanlarla birlikte arzu edilen sahada kurulumu yapar. Tamamen güvenilir ekipmanlarıyla sağlığa zarar teşkil edebilecek bir durumu söz konusu olmaz.

Nerf Oyunuyla Sınırsız Eğlence

Nerf oyunuyla sınırsız eğlence için Fitnesstanbull aranılan adrestir. Oynamak için minimum altı yaşında olmak yeterli olur. Her yaşa hitap eden oyun birçok kimse tarafından tercih edilir.  Sünger alaşımından oluşan bir malzemeyle imal edilen dartlar oyun esnasında kullanılır. Dartlar özellikle oyun sırasında oyunculara ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlanır. Oyuncular birbirlerine dartları atarak keyifli anlar yaşarlar.

Stratejik Planlama 

Nerf oyununda oyuncular stratejik bir planlamayla rahatlıkla galibiyet alabilir. Bunun yanında takım arkadaşlarına güven oldukça önemlidir. Oyuncuların aralarında ki bağın güçlenmesini sağlayan nerf oyunu özel etkinlikler için birebirdir. Talep edildiği alanda oynanma imkanının olması büyük bir avantajdır.

Nerf Oyunu Ekipmanları Nelerdir?

Nerf oyunu ekipmanları arasında dartlar, dart atıcı ve koruyucu gözlük yer alır. 3 ekipman parçasıyla rahatlıkla oynanabilen bu oyun yetişkinler arasında da oldukça popülerdir. Üniversite şenlikleri, firma etkinlikleri, marka tanıtım günleri, konser organizasyonları, bayi toplantıları vb. özel günlerde tercih edilen nerf oyunu pek çok tecrübeli oyuncu tarafından tavsiye edilir.  Şimdiden rezervasyon yaptırarak stresten uzak eğlenceli vakitler geçirmek mümkündür. 

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin