Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

LAZER TAG

Boyasız ve Güvenli

Hem oyuncularda hem de organizasyonun yapıldığı alanda kalıcı bir değişiklik oluşturmadığından ve aktiviteden sonra ekstra bir toparlama ya da temizlik gerektirmediğinden yapılan organizasyonların bir parçası olarak da oldukça ilgi görmektedir.

Eğlence ve Aksiyon

Fitnesstanbull tarafından senaryosu oluşturulan kurguda oyuncuların üzerlerinde taşıdıkları infrared alıcı – verici düzenekler yardımı ile farklı senaryo ve görevlerde başarılı olabilmek için mücadele ederken birbirlerini eleyerek puan kazanmaya çalıştıkları bir spor dalıdır.

Takım Mücadelesi

Aktivitenin yapıldığı arenanın yapısına dikkat edildikten sonra Laser Tag, yüksek efor gerektiren bir spor yapmasına sağlık açısından bir manisi olmayan herkes tarafından rahatlıkla yapılabilir. Güce dayalı bir spor olmadığından farklı yaş gruplarının bu sporu karma yapmasında da fiziki bir kısıtlama yoktur.

Ekibimiz en iyi şekilde lazertag keyfini yaşabilmeniz için oyun alanında hazır durumda. Oyun esnasında strateji uzmanları oyunun en keyifli ve en güvenli biçimde gelişebilmesi için oldukça sıkı çalışmaktalar. Kurum olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına önemli çalışmalar yürütüyoruz.

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin