Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

SATIŞ VE PAZARLAMA EĞİTİMİ

Fitnesstanbull: Satış Eğitimi

Fitnesstanbull tarafından gerçekleştirilen satış eğitimi:

1.Skeçlerle birlikte uygulanarak düzenlenir.

2.Teorik ve pratik eğitimi birleştirerek öğrenmeyi kalıcı hale getirmeyi amaçlar.

3. Mevcut öğrenme metadolojisini kullanarak katılımcılarına keyifli süreçler yaşatır.

4.Temel hedefleri arasında kaliteli, verimli ve koşulsuz memnuniyeti sağlayan programıyla katılımcılara veri akışının sorunsuz aktarılması yer alır.

5. Süreç eğlenceli bir şekilde kurgular düzenlenerek ilerler. Yaşayarak öğrenmeyi temel alan eğitim anlayışıyla interaktif bir programın oluşturulmasına imkan sağlar.

6. Destekleyici senaryolar hazırlayarak tiyatral kurgularla öğrenmeyi keyifli ve eğlenceli bir hale getirir.

7.Öğretirken eğlendirmeyi temel felsefesi haline getirerek katılımcılara keyifli ve yararlı vakitler kazandırır.

8. Programda içerisinde bulunan Online Learning Yazılımı  DEPAR’la birlikte eğitim sonunda bilgilerin tekrarlanmasını mümkün hale getirir. Böylece katılımcıların öğrenmeyi kalıcı hale getirmelerine destek sağlanmış olur.

Fitnesstanbull satış eğitimleri katılımcılarının eğitim hakkında yaptıkları yorumlar pozitif ve olumlu yöndedir. Katılımcıların memnuniyet oranının %97 olması bu durumun bir göstergesidir. Sektörün önde gelen büyük kurumları Fitnesstanbull’u tercih ederek pozitif, kaliteli ve verimli bir süreç geçirirler.

Eğitim:

1.Katılımcılarına tecrübelerini ve deneyimlerini sunarak iletişim, danışmanlık ve satış becerilerinin artmasını sağlar. Ayrıca ilişki yönetimini başarılı bir şekilde sürdürebilmek adına pratik bilgiler verilir.

2.Bünyesinde yer alan uzman ve tecrübeli ekibin yardımıyla katılımcıların ihtiyaçlarına hızlı, etkili ve kesin çözümler sunar. 

3. Sistemli olarak çalışan programıyla katılımcılarına mutlak yarar sağlamak için uğraş verir. Bu uğraş birincil amaçları arasında yer alır.

4. Motivasyonun arttırılmasını sağlayarak verimli bir çalışma ortamı oluşturur.

6.Skeçlerle birlikte desteklenerek katılımcıların keyifli vakitler geçirmesi ve iletişim becerilerinin kuvvetlendirilmesi yönünde kazanımlar yaratır.

Satış eğitimlerine pazarlama hususunda uzmanlaşmak isteyenler, satış alanında çalışan ve kendini geliştirmek isteyen çalışanlar katılabilir. Fitnesstanbull’un temel idealizm anlayışı içerisinde belli bir alanda sahip olunan tecrübenin ve bilgi birikiminin gelişim ihtiyacı bulunan kurumlara aktarılması yer alır. En üst düzeyde eğitim vermek için uğraşan Fitnesstanbull ekibi katılımcılarıyla güvene bağlı bir iletişim kurmayı hedefler. Fitnesstanbull %100 öğrenme garantisiyle beklentileri karşılayarak arz talep ilişkisini dikkate alır. 

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin