Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

SURVIVOR PARKURLARI

Survivor Parkurları

Öncelikle takım ruhu içerisinde hareket etmeyi öğreten Survivor Parkurları bilinçaltında kişisel motivasyonun arttırılmasının yanı sıra ferdi olarak hareket etmenin ne gibi zararlı yönleri olduğunun? Anlamasını sağlıyor. Türkiye’nin en iyi ve en büyük parkuru team building ve ekip motivasyonu kavramları dikkate alınarak tasarlanmıştır.  Kurumsal işletmelerin personellerinin verimliliğini arttırma amacını taşıyan bu aktivite motivasyonuda en üst düzeye çıkaracaktır.

Survivor Parkurları Televizyonlarda Yayınlanan Programlardan Farklıdır

Fitnesstanbull olarak amacımız sizlere sadece bir macera veya güzel bir zaman geçirtmek değildir. Survivor nedir? Sorusunu bizler önce kendimize sorarak bu aktiviteden azami ölçüde daha fazla nasıl faydalanabiliriz? Düşüncesi ile bu parkurları geliştirdik ve eğlenmenin yanı sıra takım halinde katılan çalışanların arasındaki iletişimi daha sağlıklı bir hale getirmek, aktivite sonunda çalışma yaşamında verimliliği arttırmak ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlamak maksadıyla yeniden şekillendirdik. Bu bağlamda parkurlarımızda esas amacımız katılımcıların;

  • Bireysel ve grup olarak motivasyonun artırılması,
  • Liderlik vasıfları taşıyanların karar mekanizmalarının güçlendirilmesi ve hatalı kararlardan yola çıkarak giderek daha doğru kararlar alabilmesini sağlamak,
  • Alınan kararların takım içerisinde çok kısa sürede tartışılması ve konsensüs sağlanması,
  • Alt bireylerin başarıya ulaşabilmek için yaptığı teklif veya önerilerine fırsat tanınması,
  • Parkurlarda ortaya çıkan sorunların tespiti ve bunların el birliği ile üstesinden gelinmesi,
  • Uyumsuz üyelerin saptanarak oto kontrol mekanizması içerisinde rehabilite edilmesi,
  • Sportif anlamda Survivor parkurlarında kişinin fiziksel kapasitesinin yükseltilmesi,
  • Parkura katılanların psikolojik olarak rahatlaması

Gibi kavramlarda pratik kazanarak çalışma yaşamında çok daha yüksek performans yakalayabilmeleri hedeflenmektedir. Dolayısıyla survivor parkurlarını sadece eğlence ya da aktivite olarak değerlendirmek yanlış bir düşünce olacaktır.

Survivor Parkurları Uluslar Arası Standartlar Çerçevesinde Gerçekleşiyor

Öncelikle sağlık ve güvenlik kavramlarında olması gereken tüm tedbirleri aldığımız ve her yönüyle güvenli bir atmosferde gerçekleşen Survivor parkurlarımız uluslar arası standartlarda hazırlanan engellerin her bir üye veya yönetici tarafından geçilmesi ile son derece eğlenceli bir aktiviteye de dönüşmektedir.

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin