Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

KARTING

 Karting

Karting ya da bilinen diğer adı ile go kart, dört tekerlekli küçük araçlarla yapılan eğlenceli bir aktivitedir.  Küçük pistlerde yapılan bu etkinlik, hız limiti belirli olduğundan oldukça tehlikesiz ve keyifli bir etkinlik olarak karşımıza çıkmaktadır. Ulaştığı en yüksek hız 25km ile sınırlandırılmıştır.

Ekip için oldukça eğlenceli olan bu etkinlik, kişisel becerilerin konuşmasında ve rekabetin arttırılmasında oldukça yardımcı olacak bir etkinliktir. Hem ekip motivasyonunu arttırıp eğlenmek, hem de keyifli vakit geçirmek için karting oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Karting ayrıca adrenalin de salgılanmasını sağlayan ve kişiyi heyecanlandırıp coşkulu olmasını sağlayan bir aktivitedir. Adrenalin salımı, vücudu uyararak dinç kalmasına yardımcı olacaktır. Bu da kişinin iş hayatında daha verimli olmasını sağlayacak bir durum olarak karşımıza çıkar. Bu sebeple iş arkadaşları arasında yapılacak etkinlikler hayati önem taşımaktadır. 

Takım İçi Motivasyonun Önemi

Karting oldukça keyifli bir etkinlik olduğundan, iş arkadaşları arasında yapılan bu etkinlik, kişiler arasındaki bağların güçlendirilmesinde yardımcıdır. Ayrıca ekip içi bir rekabet ortamı yaratarak yine kaynaşmanın artmasını sağlayacak niteliktedir. 

Ekip içinde motivasyonun artması, ekibini iş hayatında birlikte çalışmasını kolaylaştıracak ve daha verimli olmasını sağlayacaktır. Bu şekilde uygulanan motivasyon tekniklerinin, iş yerinde verimi ve ekip çalışmasını arttırdığı bilimsel analizler sonucu da doğrulanmış vaziyettedir.

Motivasyon bir işyeri için son derece önemlidir. İş arkadaşlarının birbirleriyle vakit geçirmekten keyif alması, iş hayatını ve çalışanların da memnuniyetini arttıracaktır. Memnuniyetin artması mutlu personel anlamına gelmektedir. Mutlu olan personel de işine kendisini adar ve daha sıkı ve düzenli çalışır. Çalıştığı şirketin başarılı olması için elinden geleni yapar. Küçük bir şey gibi gözüken motivason, aslında büyük sonuçları da beraberinde getirmektedir. Bu sebeple ekip üyeleri arasında düzenlenecek keyifli aktivitelerin sonuçları da oldukça olumlu olacaktır

 

Kurumumuz sizlere ve elemanlarınıza en iyi karting etkinliğini sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. Bu doğrultuda, karting konusunda uzman ekibimiz, pist alanında göreve hazır olacaktır. Bu şekilde karting etkinliğinin en eğlenceli ve en güvenli biçimde devam ettirilmesi sağlanacaktır.

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin