Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

DOĞADA HAYATTA KALMA VE STRATEJİ OYUNLARI

 

 Doğada Hayatta Kalma Ve Strateji Oyunları

 

Fitnessstanbull olarak müthiş bir uygulama, doğa hayatta kalma ve strateji oyunlarını (Ormanda Esaretten Kaçma Kurtulma) sizler için geliştirdik. Bu sıra dışı aktivite bizim tasarımımızdır. Göreviniz Orman sahasında rol gereği verilen bölgede dost unsurumuzu kurtarmaktır.

Bu aktivitede orman sahasında şifre çözecek, karşınıza çıkacak görevlilerden bilgi almaya çalışacak, harita okuyacak ve inanılmaz bir heyecanın içinde kendinizi bulacaksınız. Bu aktivitede her biri kendi alanında uzman eğitmenlerimizin bir zamanlar Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görev almış özel timler olduğunu hemen hatırlatalım. Aktiviteye katılanlarda etkinlik sonrasında ilk etapta hedeflememiz;

  1. Lider gücünün ortaya çıkartılması
  2. İhtiyaç Analizinin doğru yapılmasını sağlama,
  3. Zor anlarda hızlı ve doğru karar alma yeteneği kazandırılması
  4. Psikolojik dayanıklılığın arttırılması
  5. İnisiyatif kullanma becerisi
  6. Analitik düşünme yeteneği
  7. Kriz yönetimi ve soğukkanlılık kabiliyetinin artırılması
  8. Takımla birlikte hareket ederek plan uygulamalarındaki hassasiyetin geliştirilmesi
  9. Gerektiğinde risk alma
  10. Grubun her bir üyesinin diğeri için ne kadar önemli olduğunun anlaşılmasıdır.

 

Doğada Hayatta Kalma/ Strateji Oyunlarına Şirketler Büyük İlgi Gösteriyor

Özellikle şirketlerin yönetim kadrosu ve çalışanları arasında uyumu arttırmaya yönelik olarak geliştirilen doğada hayatta kalma ve strateji oyunları nefes kesen heyecanlı bir aktivitedir.

 

Hayal ve kurgulama gücünün artırılmasına yönelik olarak sizi düşünmeye sevk edecek bir takım bu uygulamaların varlığı ile aktivitemiz büyük bir maceraya dönüşüyor.

Sözgelimi temsili düşman rakip unsurların bölgesine girmeniz için gerekli yöntemlerin öğretildiği bu aşamada heyecanlı serüvenin Ormanda gizlenme, Hedeflerinizi belirleme, Rakip güçten bir kişiyi ele geçirme ve bilgi edinme, ihtiyaç duyduğunuz şifreleri çözme ve nihayetinde arkadaşınızı rakipten kurtarma bölümüne gelmiş oluyorsunuz. Her biri film sahnelerini aratmayan yüzlerce kareden oluşan adrenalin dolu bir gün sizleri bekliyor.

 

Doğada Hayatta Kalma ve Strateji Oyunu Şampiyon Gruba Sürpriz Hediyeler

Doğada hayatta kalma ve strateji oyunlarında İhtiyaç duyulan tüm malzemeler Fitnessstanbull olarak tarafımızdan karşılanıyor.

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin