Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

TOPLANTI

Şirket Toplantıları İçin Aktiviteler 

Yoğun iş yaşamının önemli bir bölümünü oluşturan Şirket toplantıları her zaman firmaların kendi bulundukları yerlerde yapılamıyor. Genellikle birden fazla bölge/bayinin katıldığı ve büyük toplantıların yapıldığı otellerde şirket toplantıları konaklamalı gerçekleşiyor. Bazen birkaç saat bazen de 1 haftayı aşan bu toplantılar ister istemez stres ve yorgunluğu beraberinde getiriyor.

İşte bu noktada Fitnesstanbull olarak uzun ve yorucu toplantılar sonrasında motivasyon kazanmanız, stres atmanız ve bir nebze de heyecan yaşamanız için geliştirdiğimiz aktiviteler devreye giriyor.

Şirket Toplantıları Aktivitelerimizi Türkiye Çapında Gerçekleştirebiliyoruz

  Fitnesstanbull ayrıcalığı ile sunduğumuz şirket toplantı aktivitelerimizi sizlerden gelecek olan talep doğrultusunda Türkiye çapında her ilimizde gerçekleştirebiliyoruz. Üstelik bu uygulamayı sizlerin bulunduğu yerde, yani konakladığınız otel içerisinde veya otelin bahçesinde yapıyoruz. Bu çerçevede başta Antalya olmak üzere Edirne'den Ardahan'a kadar uzanan geniş bir yelpazede şirket toplantıları için aktivite stantlarımızı dilediğiniz ile taşıyoruz. Dolayısıyla bu sıra dışı heyecanı yaşayabilmeniz için sizin gelmenizi beklemeden biz hizmetlerimizi sizlere getiriyoruz. Şimdi daha fazla bekletmeden sunmuş olduğumuz birbirinden eğlenceli ve harikulade aktiviteler içerisinde nelerin yer aldığını? Hep birlikte inceleyelim;

  • Outdoor Hizmetler (Otel bahçesi veya Uygun Bir Açık Alanda)

Survivor parkurları ve Doğada Hayatta Kalma ve Strateji Oyunları gibi aktivitelerimizi bulunduğunuz otelin bahçesi veya otelin uygun göreceği bir açık hava alanında gerçekleştirebiliyoruz.

Ayrıca Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde Fitness, Yoga, Zumba ve Pilates yaparak da günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.  

·         Indoor Hizmetler (Otel İçi Aktivitelerimiz)

Şirket toplantı etkinliğinizi dilerseniz bulunduğunuz otelin salonlarına taşıyoruz. İşte birbirinden harika aktivitelerimiz;

 

  •     Canlı langırt/ Fiziksel aktivite olarak değerlendirilebilecek oyun aynı zamanda oldukça eğlenceli bir atmosferin yakalanmasını sağlıyor.
  •    Bilgi yarışmaları olmazsa olmazların başında geliyor. Bu etkinlik şirket yönetiminin doğru karar alma mekanizmalarının geliştirmesine ve yönetim tarafından bireylere verilen görevlerin ne derecede başarılı olduklarının test edilmesine yarıyor. 
  •     Yine salon içi aktivitelerimizin bol aksiyonlu ve inanılmaz eğlenceli oyunlarından birisi olan dengede kalma oyunu ile dolu dolu bir eğlence ve fiziksel aktivite sizleri bekliyor. Unutulmaz keyifli anların yaşanacağı bu oyunumuzu uzun süre konuşacağınızdan eminiz.

 

  •     Logo Challenge ile yaratıcılığınızı sınırlarını zorlayacaksınız. Bu oyunumuzda sizlere şirket logosu tasarlama görevi veriyoruz ve siz aranızdan seçtiğiniz takım liderinin yönlendirmeleri ile eşsiz bir logo tasarlamaya çalışıyorsunuz. İki ayrı takımın yaşayabileceği bu oyunun sonunda şampiyon takım belirlenmiş oluyor. Özellikle şirket departmanları arasında kıyasıya bir yetenek yarışmasına dönüşen oyunumuzdan hayli keyif alacaksınız.

 

  • Marshmallow Challenge oyunumuz ile bireylerin tamamen başarılı olmasının hedeflendiği bu oyunda bir kişinin bile yanlış hareketi oyunu karşı takımın kazanmasına yol açıyor. 20 adet makarnanın kullanıldığı bu oyunda 1 metre ip, 1 adet Marshmallow ve 1 adet koli bandı ile sizden bir kule yapmanız isteniyor. Ekibin bir bütün halinde uyumunun ve performansının analiz edildiği oyunumuz oldukça heyecanlı ve adrenalin dolu.

 

  • SUÇLU KİM Aktivitesi,

 

Şimdi sıkı durun. Çünkü en sıra dışı aktivitemizi en sona bıraktık. Aslında bir bakıma deneyim sayılacak suçlu kim oyunu sayesinde herhangi bir yer ve zaman diliminde karşılaşabileceğiniz bir suçun aydınlatılmasını sağlayabilirsiniz. Yaşayabileceğiniz böyle bir durumda neler yapmanız gerektiğini ve sonuca ulaşabilmek için izleyeceğiniz metotlar bu oyun yoluyla aktarılmaktadır. Sözgelimi bulunduğunuz otelde işlenen bir cinayet veya hırsızlık olayında yapmanız gerekenlerin neler olduğunun? Ve hangi şartlarda gerekli incelemeleri yapabileceğinizi uzmanlarımız kanalıyla sizlere anlatıyoruz. Bu oyunda sizden istenen yapacağınız incelemeler sonucunda suçluya ulaşmak ve buna göre bir takım tedbirler almak olacaktır. Oldukça stratejik düşünmeyi gerektiren oyunumuzda inceleme yapabilmeniz için hayali bir suç mahalli kurguluyoruz. 

 

Şirket Toplantılarından Film Setine

 

Bu aktivitemizde önemli hedeflerimizden biriside sizin kendi dikkatinizi ölçmenize fırsat sağlamak ve bu sayede neticeye ulaşabilme kabiliyetinizin arttırılmasıdır. Sizlerin bulmanız için bıraktığımız birtakım delilleri bozmadan sırasıyla bunlara ulaşmanız ve nihayetinde suçlunun kimliğini açığa çıkartmanız gerekecek. Ünlü cinayet roman yazarı Agatha Christie filmlerini aratmayacak sahnelerle dolu şirket toplantılarından film setine geçtiğiniz bu aktivitemiz sizler için müthiş bir serüvenin kapısını aralıyor. Sizlerden gelen talep doğrultusunda tüm bu süreçte profesyonel fotoğraf veya video çekimleri yaparak yaşadığınız anları ölümsüzleştirebiliyoruz. Fitnesstanbull’un sıra dışı aktivitelerinden yararlanmak için bizleri günün her saatinde telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz. Ayrıca Eposta adresimize not bırakmanız durumunda sizlere en kısa sürede dönüş sağlıyoruz. uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile sunduğumuz şirket toplantıları etkinlik hizmetleri hakkında detayları sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız. 

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin