Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

RAFTING

Rafting

Rafting, kısaca debisi yüksek olan nehirlerde yapılan adrenalin dozu yüksek bir spordur. Şişme bir bot üzerinde yapılan rafting Dünyada oldukça popüler bir aktivitedir. Bu ekstrem spor son derece keyifli olduğu gibi bir o kadar da heyecaan vericidir.

Ekipçe yapılan rafting, oldukça büyük özveri ve takım uyumu gerekmektedir.  Oldukça zorlu gözükse de aslında öğrenmesinin çok da zor olmadığı bu etkinlik mutlak suretle denenmesi gereken bir etkinlik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fitnesstanbull Rafting sporunun en önemli özelliği kişiye bolca adrenalin salgılamasıdır. Adrenalin kişiyi uyararak heyecan verir ve enerjik olmasını sağlar. Bu da kişinin iş hayatında başarılı olmasını destekleyebilecek özelliklerden bir tanesidir. İş arkadaşlarının beraber yapacağı bu etkinlik tam bir adrenalin patlamasına neden olacaktır.

Takım Olmanın Önemi

Rafting sporunun en önemli unsuru hiç şüphesiz takım dayanışmasıdır. Takım dayanışmasının hayati öneme sahip olduğu bu sporda başarılı olmak iyi bir takım oyununa bağlıdır. Bu nedenle beraber rafting sporu yapan kişiler hem kriz anlarında problem çözme yetisine sahip olacak hem de takım dayanışmasının önemini anlayacaklardır. Bu da personelin iş hayatında birbirlerine yardım etmelerinin ve takım dayanışmasının önünü açacak bir unsur olarak karşımıza çıkacaktır.

İş arkadaşları arasında yapılan bu spor, kişinin motivasyonunu da arttırarak iş hayatında daha başarılı ve verimli olmasını sağlar. Yapılan bilimsel araştırmalara göre beraber etkinlik yapan iş arkadaşlar, yapmayanlara göre iş hayatlarında çok daha başarılı ve verimli olmuştur. Aynı zamanda yaptıkları işten de çok daha fazla memnunlardır. Bunun da en büyük neden hiç şüphesiz beraber yapılan etkinliklerin kişilere kazandırdıklarıdır. Çalışanların memnuniyetinin sağlanmasının önemini bildiğimiz için Fitnesstanbull olarak motivasyonu yükseltecek tüm aktiviteleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Rafting de bunlardan birisi.

Motivasyonn artması personellerin mutlu ve işinden memnun olmasını sağlar. Şüphe yok ki işinden memnun olan personel, işlerinden memnun olmayan personele göre çok daha başarılı kişilerdir. Psikolojinin oldukça mühim olduğu iş hayatında, bu basit olarak görünen etkinliklerin önemli etkileri bulunmaktadır.

 

Fitnesstanbull olarak sizlerin ve personelleriniz en iyi  ve en güvenli şekilde aktiviteye katılmanızı amaçlamaktayız.

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin