Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

EBEVEYN ÇOCUK KAMPI

Babam:  "Ailem hep kamp yaptı" derdi.” Beni de küçük yaştan itibaren bu kamplarda yaşamaya alıştırdı. Geniş ailemiz ne zaman toplansa, kamp anıları ve hikayeleri sohbetin ana konusu olur ve genelde çok fazla kahkaha atardık. Hikayelerimizin ve anılarımızın en kaliteli tarafı her daim kamp maceralarımız olurdu.

Bir gün en sevdiğim arkadaşıma misafirliğe gittiğimizde kamp anılarımız arkadaşım ve babasının da dikkatini çekmiş olmalı ki beraber harika anılar yaratmak için kampa gelmeyi çok arzu ettiler. Babalarımız çocuklarımızla böyle bir şey yapmanın önemini tartıştı. Tabi ki bizde beraber geçireceğimiz en tatlı hatıralar yaratmayı…

Yıllar geçti hayatıma dair en güzel kokan anılar hep ailemle geçirdiğim kamp maceralarımız oldu. Annem ve Babam beni karşısına aldığına bana hep şunu söylerlerdi: "Küçük oğluma bu kamplar onu bugünün genç adamına dönüştürdü.” Doğruydu. Yaşama dair o anlarda geçirdiğim zaman dilimleri bugün önümü bir aydınlatan bir meşaledir.

 "Teknoloji ve hayatın her alanındaki mücadeleler dikkatimizi o kadar çok dağıtıyor ki; zaman, ilişkiler, mücadeleler ve din gibi konularda derin konuşmalar yapmak için kampta çok zamanınız oluyor. Ailenizi, değerlerinizi, yargılarınızı ve birbirinizi kampta daha iyi anlıyor ve tanıyorsunuz.

Her şeyden önemlisi kamp, kendinizin kim olduğunu anlamanıza yardımcı oluyor.

Size burada kendi hikayemi anlattım. Çocuğunuzla kampçı olma fikri size de cazip geliyor değil mi?

Her şey dahil 2 günlük kamp, sizin ve çocuğunuzun ömür boyu sürecek bir deneyim paylaşması için her şey düşünülerek tasarlandı.

Kampta ;

·         Çocuğunuzla birlikte İletişiminizi artıracak oyunlar oynayacak,

·         Çocuğunuzla birlikte çocuğunuzun liderlik özelliklerini geliştirmeleri için onlara özel hazırladığımız oyunlara katılacak,

·         Yaratıcı drama tekniği ile çocuğunuzun bilişsel ve özgürlükçü karakterine dair özel olarak hazırlanmış simülasyonlara katılacak,

·         Hayatın renkli bir rekabet olduğunu Kids Survivor Parkurlarımızda deneyimleyecek,

·         Kamp ateşinde kendi besinlerini nasıl pişirecekleri öğretilecek ve uygulatılacak,

Sizde çocuğunuzla birlikte hayata ve yaşama dair minik hatıralar biriktirmek ve onların gelişmesine katkıda bulunmak istersiniz değil mi?

HAYDİ SEN DE DURMA ÇOCUKLA ÇOCUK OL.

 

 

 

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin