Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

KURUMSAL PİKNİK ORGANİZASYONLARI

 

 

 

Kurumsal Piknik Organizasyonu

Günlük yaşam telaşından şöyle bir an uzaklaştığınızı hayal edin. Doğa ile baş başa, huzur dolu bir ruh dinginliği doğrusu her şeye değer. Kurumsal piknik organizasyonu kavramını çok değişik boyutlara taşıyan Fitnessstanbull olarak bu eğlenceli ve adrenalin dolu aktiviteyi kamu kurumları, şirketler veya firmalar için özel olarak geliştirdi. Oldukça değişik bir konsepte dönüştürdüğümüz bu piknik organizasyonlarında temel hedefimiz sadece kurumsal niteliğin bu etkinlikten faydalanması değildir. Bu çerçevede isterseniz kurumsal olarak bizzat personeliniz veya kurum personelinin aileleri ile birlikte katılabileceği toplu bir aktivite talep edebilirsiniz. Kısacası her durumda kurumsal bir kimliğin söz konusu olduğu organizasyonumuz, sizlerden gelecek taleplere göre şekilleniyor ve personel ailelerinin de bu aktiviteden mahrum kalmamasını sağlıyor. Çünkü yoğun tempolu bir çalışma yaşamı içerisinde zihinsel ve fiziksel olarak hırpalanan çalışanlar kadar yaptıkları işlerle negatif bakımdan yıpranan personel ailelerinin de çok güzel bir gün geçirmek en doğal hakkı değil mi? Şimdi dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden hemen piknik organizasyonumuz kapsamında sunduğumuz hizmetlere bakalım;

  •        Açık havada serpme veya açık büfe kahvaltı ile güne son derece enerjik ve dinamik bir şekilde başlıyoruz. Sizler için hazırladığımız köy kahvaltı tarzındaki zengin menümüz harika başlangıç için ideal bir aktivite.
  •        Bunun hemen ardından Uluslararası standartlara uygun şekilde geliştirdiğimiz Survivor parkurları, uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen Fitness, Yoga, Zumba, Trekking, Doğada Hayatta Kalma ve Çadır Kurma, Battle Zone, Bungee Run gibi motivasyon ve kondisyon arttırıcı sportif aktivitelerimiz sizleri bekliyor.
  •        Canlı langırt oyunu ile son derece neşeli saatler geçireceğinizi garanti ediyoruz. Aynı zamanda bu motivasyon oyunları ile özellikle şirketlerdeki departmanlar arası uyum ve konsantrasyonu sağlamaya yönelik oluşturulan takımların birbirleriyle yarışması oldukça heyecanlı sahnelere neden olacak. Aynı zamanda bir takım halinde hareket ederek başarının sağlanacağı algısının bireylere yerleştirilmesi bakımından büyük önem taşıyan aktivitemiz akıldan çıkmayacak türden.
  •        Video ve fotoğraf çekimleri ile bu unutulmaz günü dijital olarak ölümsüzleştiriyoruz (isteğe bağlı)
  •        Elbette ki bu aktiviteler sonrasında muhakkak acıkmış olacaksınız.  Bu durumda enfes bir barbekü keyfi yaşamaya hazırsınız demektir.  Lezzetli bir Mangal&Barbekü elbette harika garnitürler eşliğinde sizlere sunuluyor. (isteğe göre)
  •        Sizler bu aktiviteler ile eğlenirken ailelerinizde tabiî ki unutulmuyor. Çocuklara göre dizayn edilmiş tırmanma duvarı, çocuk survivor parkuru, balon yarışı gibi çok sayıda etkinliğimiz çocuklarınız ve eşlerinizle birlikte harika bir gün geçirmenizi sağlıyor.
  •        Son derece güzel bir yemek ardından sıcak veya soğuk içecek ikramları sonrasında doğa yürüyüşleri olmadan tabii ki olmaz. Tabiatın eşsiz güzelliklerini cömertçe sunduğu bir ortamda gerçekleşen etkinliğimiz sayesinde kendinizi kuşlar gibi özgür hissedeceksiniz.

 

Kurumsal Piknik Organizasyonunu Kendinizde Yapabilirsiniz

Etik ölçüler çerçevesinde profesyonel bakış açısına sahip Fitnesstanbull olarak sizlerin kendi arasında geliştirdiği kurumsal piknik organizasyonu etkinliklerine ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyarız. Dolayısıyla sizler özgür bir şekilde piknik organizasyonunu kendiniz yaparak bizlerden sadece oyun sahalarımız, parkurlarımız, uzman eğitmenlerimiz veya sağlık ekibi desteği talebinde bulunabilirsiniz. Burada tercihi tamamen sizlere bırakıyoruz. İstanbul piknik organizasyonu kuruluşları arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan Fitnesstanbull sizlerden gelecek talepleri profesyonel ölçüde altyapısı ve ekipmanı ile sağlamaktan onur duyacaktır. Ayrıca talep etmeniz durumunda piknik alanına servis araç hizmetimizde bulunmaktadır. Seçkin hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya rezervasyon için internet sitemiz üzerinde bulunan iletişim seçeneklerinden bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Telefonlarımızın yanı sıra info@fitnesstanbull.com E posta adresimizden de yararlanabilirsiniz. Her yönüyle muhteşem ve sıra dışı kurumsal piknik organizasyonu etkinliklerimizle müthiş güzellikleri ile doğada bir gün geçirmenin sizlere fazlasıyla iyi geleceğini lütfen unutmayınız. Esenlikler dileriz.

 

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin