Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

BOOT CAMP WORKOUT

 

 

Military Boot Camp Workout Nedir,?

 

Vücudun iç organları dahil tamamını çalıştıran, yüksek tempoda devam eden aletsiz bir spor türüdür.  Askeri eğitime dayanan ve bunu fitness egzersizleri ile bütünleştirerek uygulanmasını sağlayan yeni bir antrenman metodudur.

Askerliğin temeli disiplindir ve disiplin eğitim ile kazanılır. Bu eğitim sayesinde gruba dahil olan en zayıf kişi kısa süre içerisinde takım lideri sayesinde en güçlü kişi ile eşit seviyeye gelerek gelişimini tamamlamış olur.

Türk Silahlı Kuvvetlerinde komando eğitimi görmüş eğitmenlerimiz tarafından verilen bu eğitimde sert bir tutum, katı bir askeri eğitim tüm katılımcılara uygulatılacaktır.

 Bu antrenmanlarda kaytarma, eğitmen izin vermedikçe dinlenme ve kaçma yoktur. Herkes bu disiplinin bir parçası haline gelmiş ve grubun enerjisini kullanarak kendi limitinin sınırlarını zorlamayı baştan kabul etmiş sayılır. Dünyanın en kapsamlı ve eksiksiz fitness çalışması özelliğini barındıran tek eğitim sitili olması nedeniyle gruba dahil olan kişiler çok kısa bir süre içerisinde istedikleri formu yakalamış olurlar.

 

1 saatlik bir Boot Camp eğitiminde ortalama 700-1000 kalori harcarsınız

 

Bu eğitimlerde bol ışıklı spor salonları asla yoktur. Arazinin her bir santimi Boot Camp katılımcılarının çalışma alanıdır.

 

Kısa sürede forma kavuşmak mı istiyorsun? O halde SENDE DURMA DİSİPLİNE ORTAK OL.

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin