Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

KAYAK

Kayak

Kış sporu denildiğinde akla gelen ilk aktivite olan kayak son derece keyifli bir etkinliktir. Soğuk havalarda içini adrenalin ve heyecanla doldurmak isteyenler için birebir olan kayak etkinliği, kışın yapılabilecek en keyifli aktivite olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ekip için birlikte yapılabilecek en keyifli aktivitelerden bir tanesi olan kayak sporu, hem rekabet ettirirken hem de eğlenmeyi sağlayacak bir aktivite. İş arkadaşlarının birlikte eğlenmesini ve bağ kurmasını sağlayacak bu spor, mutlaka denenmeli. Kayak oldukça keyifli bir spor olmasının yanı sıra, vücudu da dinç tutan bir spordur. Kayak esnasında salgılanan adrenalinin vücuda büyük yararı mevcuttur. Kişiyi daha enerjik yapan adrenalin, vücudun dinç kalmasını sağlamaktadır. Biz de tüm bu faydaları bildiğimiz için Fitnesstanbull olarak sizlere güvenilir ve eğlenceli yollarla kayak yapmanın imkanlarını sunacağız.

Motivasyonu Arttırır

Ekip halinde aktivite yapmanın birçok faydası mevcuttur. İlk başka söyleyebileceğimiz şey, ekip halinde iyi vakit geçiren birey, motivasyonunu arttırır ve  hayatından daha memnun hale gelir. Özellikle çalıştığı iş arkadaşlarıyla çeşitli etkinlikler yapan birey hem iş arkadaşları ile arasındaki bağı arttırır, buna bağlı olarak da iş hayatında daha mutlu ve verimli bir birey olur. Motivasyon aslında önemsiz gibi görünse de son derece önemlidir.

İş arkadaşları arasında yapılacak etkinliklerin son derece mühim olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.  Artık birçok kurumsal şirket elemanları arasındaki bağları güçlendirmek ve motivasyon kaynağı oluşturmak adına kayak gibi birçok etkinliğe başvurmaya başlamış durumdadır. Bilim insanlarının da yaptığı çalışmalar neticesinde, takım halinde yapılan etkinliklerin kişi ve ekip arasında yaratmış olduğu pozitif etkiler gözler önüne seriliyor. Fitnesstanbull olarak bizler de takım olmanın bilincindeyiz ve sizlere bunu sunuyoruz.

Fitnesstanbull olarak size ve elemanlarınıza en iyi kayak tercrubesini yaşatmak ve keyifli zaman geçirmenizi sağlamak için gece gündüz çalışmaktayız. Uzman kayak eğitmenimizin rehberliği ile oldukça kolay ve güvenli bir biçimde kayak yapma şansına sahip olacaksınız. Siz de bilim insanlarının öneilerine uyarak çalışanlarınızı bu gibi etkinliklerle ödüllendirin ve motivasyonlarını arttırın.

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin