Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

ARCHERY TAG

 

Archery Tag

 

Paintball ile oldukça benzer bir oyun olan Archery Games, paintball’da yer alan boya mermileri yerine yumuşak ok kullanılan bir aktivite olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun kurallar son derece basit. Beşer kişiden oluşan iki takım kendilerine hedef olarak verilen 5 diski vurmak ve birbirlerini vurmak için yarışıyorlar. Bu vuruşlara göre puanlar kazanılıyor ve  şampiyon takım belirleniyor.

Oldukça güvenli bir oyun olan Archery Tag, yüzde ve vücutta yer alan korumalar ile oynanan bir oyun. Oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyun olan Archery Games, takım oyununun da son derece önemli olduğu bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Fitnesstanbull olarak sizlere ve şirketinizin tüm çalışanlarına bu harika oyunu sunuyoruz.

 

Takım Motivasyonuna Etkisi

 

Fitnesstanbull Archery Games’in en sevilen özelliği hiç süphesiz son derece eğlenceli bir aktivite olması. Bu sebeple yurt dışında bulunan kurumsal şirketler, elemanlarına sıklıkla bu tip aktiviteler yaptırtarak hem motivasyonlarını güçlendiriyor hem de birlikte keyifli anlar yaşatıyorlar. Birlikte eğlenceli aktivite yapan iş arkadaşları grubu, işlerinde de oldukça pozitif bir karaktere bürünerek işte daha verimli oluyorlar. Motivasyonun hayati olduğu iş hayatında, çalışanların motivasyonlarının da artmasını sağlayan bu oyunlar büyük önem teşkil etmekteler.

Takım oyunu ve stratejinin de son derece önemli olduğu Fitnesstanbull Archery Games’de, oyuncular iş birliği yaparak ilerlemek durumundalar. Yapılan bu iş birlikleri takımdaşlığı da güçlendirerek birlikte hareket etmenin önemini kavramalarını da sağlıyor. Aynı zamanda birlikte plan yapan ve bunu uygulayan takım arkadaşları, iş hayatında da oldukça uyumlu bir hale gelerek, daha iyi bir ekip olma yolunda büyük adım atmış oluyorlar.

Biz de Fitnesstanbull  olarak sizlerin ve çalışanlarınızın keyifli aktivitede bulunabilmesi için son derece yoğun çalışıyoruz. Sizler için hazırlamış olduğumuz parkur ve alanlarımız, keyifli vakit geçirebilmeniz için birebir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız da aktivitenin en güzel ve en güvenli bir biçimde geçmesi için oyun alanında hazır bulunmaktalar. Sizler de çalışanlarınız arasındaki takımdaşlığı güçlendirmek ve onların motivasyonlarının artmasını sağlamak için, Archery Games gibi takım odaklı oyunları çalışanlarına tecrübe ettirmenizi tavsiye ederiz. Bilim insanlarının da açıkladığı üzere, iş hayatında başarının anahtarı, takımdaşlıktan ve uyumdan geçmektedir.

 

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin