Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

GRAFFİTİ WORKSHOP

 

Graffiti Workshop / İçinizdeki Sanatçıyı Serbest Bırakın

Özellikle büyük şehirlerde dolaşırken sokak duvarlarında onları mutlaka görmüşsünüzdür. Sanat eseri niteliğinde ve genellikle sprey boya çeşitleri ile boyanmış duvar resimleri Graffiti Workshop aslında 1970'lerin başında sokaklarda ortaya çıkan bir resim ve yazı sanatıdır. İngilizce anlamı duvar yazısı olan Graffiti Workshop’un yaygınlaşarak bir sanata dönüşmesi bu uygulamanın ilk olarak nasıl başladığının merak edilmesine neden oldu.

Graffiti Workshop Nedir, Nasıl Başladı?

Bir görüşe göre New York'ta görev yapan 183 numaralı Taki isimli postacının gittiği her yerde duvarlara adını ve numarasını yazması ile başladı. Daha sonra şehrin birçok noktasında Taki 183 yazısını görenleri teşvik eden bu uygulama herkesin kendi adını bir yerlere yazması ile yaygınlaştı. Hiç tahmin eder miydiniz, Graffiti Workshop nedir, nasıl başladı? Sorusunun yanıtının Taki adındaki bir postacının başlattığı bir akım olacağını. Çıkış sebebi nasıl ve ne şekilde gerçekleşti? Pek önemli değil aslında. Çünkü bugün için bu akım özellikle çocukların, hatta yetişkinlerin son derece severek yaptıkları bir aktiviteye dönüşmüş durumda. Graffiti Workshop aynı zamanda harika bir terapi yöntemi olduğundan Fitnesstanbull ekibi olarak bizlerde bu güzel aktivasyonu etkinlik listemize dahil ettik.

 

Graffiti Workshop Aktivitemize Katılmak İster Misiniz?

İster bireysel olarak kendiniz veya aileniz, ister kurumsal olarak şirket personeliniz ile birlikte aktivitemize katılarak Graffiti Workshop yaparak harika bir gün geçirmeniz pekâlâ mümkün. Öncelikle bizimle irtibat kurmanız durumunda sizleri daha önceden belirlemiş olduğumuz alanlara götürüyoruz. Graffiti Workshop sanatında uzmanlaşmış eğitmenlerimizden yardım alarak çizimleri nasıl yapmanız gerektiğini yine bizler tarif ediyoruz. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden bizleri günün her saatinde arayınız. İçinizdeki sanatçıyı serbest bırakmanın zamanı çoktan geldi. En kısa sürede görüşmek üzere esen kalın efendim

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin