Tel 0555 090 0187
Profesyonel Etkinlik Yönetimi

OKÇULUK

Okçuluk Eğitimi Aktivitesi

Her yaştan insanın yapabileceği okçuluk sporu, binlerce yıldır vazgeçemediğimiz son derece güzel bir spor dalı. Bizlerde Fitnesstanbull olarak bizlerde ata sporumuz sayılan okçuluk eğitimlerini son derece modern koşullarda sizlerle buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Dilerseniz okçuluk sporu genel bilgilendirme öncesinde sizlere bu hizmeti nasıl ulaştırıyoruz? Kısaca bundan bahsedelim; okçuluk sporunu ayağınıza getiren Fitnesstanbull için yer ve mekân sorunu kesinlikle bulunmamaktadır. Dolayısıyla bizimle iletişim kurmanız halinde gerekli bütün donanım ve ekipmanımızla sizin tespit ettiğiniz veya bizlerden yer talep etmeniz durumunda tarafımızdan ayarlanan açık alanlarda bu güzel etkinliği gerçekleştirebiliyoruz.

Modern ve Geleneksel Okçuluk Ayrı Ayrı Kategorilerde Ele Alınıyor

Bilindiği gibi iki farklı kategoride gerçekleştirilen okçuluk sporu her biri için farklı malzemeler gerektiriyor. Modern ve geleneksel okçuluk olarak ikiye ayrılan bu sportif etkinliği Fitnesstanbull ekibi her iki kategoride sunabilmektedir. Bu nedenle bizlere hangi kategoride bir etkinlik talep ettiğinizi mutlaka belirtmenizi istirham ediyoruz. Elbette bizlerle iletişim kurduğunuzda bu detayları mutlaka sizlere aktaracağız. Ayrıca bu noktada çok önemli bir hatırlatmada bulunalım; Okçuluk eğitmenlerimizin tamamı kendi alanında profesyonel ve uluslararası yarışmalarda ülkemize şampiyonluklar kazandırmış uzmanlardan oluşmaktadır.

Okçuluk Eğitimi İçin Bizleri Aramanız Yeterli Olacaktır

İster kurumsal nitelikte şirket veya ister okul yönetimi olarak bizlere başvurmanız durumunda okçuluk eğitimi için gerekli malzemelerimizle sizlere ulaşan Fitnesstanbull etkinliklerinden mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz. Bu spor etkinliği dışında birçok motivasyon aktivitesi bulunan firmamızdan diğer etkinliklerimizle ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Bu kısa hatırlatma ardından dilerseniz şimdi okçuluk eğitimi çerçevesinde sizlere nasıl bir hizmet sunuyoruz bundan bahsedelim.

 

  • Hedef tahtaları
  • Modern veya geleneksel okçuluk için malzemeler (farklı yaylar ve ok standartları kullanıldığından sizin tercih edeceğiniz kategoriye göre malzemeler getirilir)
  • Güvenlik tedbirleri
  • Profesyonel eğitmenler
  • 9 yaşın üzerindeki her kişi okçuluk eğitimine katılabilir

Bu kriterler eşliğinde başlayan eğitimimiz öncelikle temel Okçuluk eğitimi ve bilgilendirmesi ile başlıyor. Bu eğitimde ok ve yayın parçaları, tutuş teknikleri, okun yerleştirilmesi, yayın nasıl kullanılması gerektiği ve pozisyonlar uygulamalı olarak tek tek anlatılır. Tabii hemen atışlara geçilmiyor ve temel bilgiler tam olarak aktarıldıktan sonra, ayrıca güvenlik tedbirleri alınarak atışlara ancak bu şekilde geçilebiliyor. Dolayısıyla ekibimiz koordinasyonu tam olarak elinde bulunduruyor ve bireysel olarak hareket edilmesine asla izin verilmiyor. Bu tamamen eğitimi alanların güvenliği açısından düşünülmüş tedbirlerdir. Lütfen web sayfamızda bulunan telefon numaralarımız veya eposta adresimiz üzerinden bizlere ulaşınız. Sizleri çok daha kapsamlı ve geniş bir şekilde bilgilendirmekten büyük mutluluk duyarız. Şirketler, Firmalar, Bireysel Topluluklar veya Arkadaş Grupları olarak hem harika vakit geçirebileceğiniz, hem de atış kabiliyetinizi geliştirecek okçuluk eğitimi programımıza davetlisiniz.

FOTO GALERİ

Haydi başlayalım...

Sizi Arıyalım
 
 
 
 
 

Çağrı Merkezi 0505 454 82 80

Pazartesi - Pazar:


Bizi Takip Edin