Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

Paintball / Stratejik Savaş Oyunu

Her insan bazen kafasını dinlemek ve çok güzel zaman geçirebileceği aktivitelerle deşarj olmak ister. Son yılların oldukça popüler uygulaması Paintball işte tam da bu arayış için dizayn edilmiş mükemmel bir aktivite. İsteğe göre takımlar halinde veya iki kişinin karşılıklı olarak oynanabildiği Paintball eğlenceli olduğu kadar adrenalin dolu bir gün geçirmenizi sağlıyor. Sizler için özel olarak hazırlanan ve her türlü güvenlik önleminin alındığı parkurlarımızda heyecan dolu saatler sizleri bekliyor. Fitnesstanbull olarak son teknoloji insan sağlığına zarar vermeyen doğal boya atışı yapan tabancalar ya da lazer tag teknolojisi ile sıfır risk ile sensörlü tabancalar ile şekillendirdiğimiz Paintball aktivitemizden memnun kalacağınıza ve unutulmaz bir gün yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Paintball İle Kendinizi Bir Aksiyon Filminin Sahnesinde Hissediyorsunuz

Nefeslerin tutulduğu film sahnelerini aratmayan anları fiziki şartlarda birebir yaşamanızı sağlayacak Paintball kendi takım arkadaşlarınızla motivasyon içerisinde gösterdiğiniz dayanışmanın artmasına neden olduğundan özellikle firmaların personelleri için için kendi takım arkadaşlarınızla büyük bir kaynaşma yaşıyorsunuz. Aynı zamanda karşı takım oyuncuları ile tatlı bir rekabet çerçevesinde kıyasıya bir mücadeleye dönüşen bu oyun için şimdiden yer ayırtmanızda fayda var. Oyun sonrasında kazanan takımın coşkulu kutlamalarına sahne olan parkurlarımız aslında her iki takımında centilmence yarıştığı ve dostluklar kurduğu bir platform. Ayrıca oyunlara 18 yaş üzerindeki yetişkinlerin katılabileceğini hemen belirtelim.

İsabet Alan Oyuncu Devre Dışı Kalıyor

Genellikle şirketlerin personelleri arasında uyum ve motivasyonu arttırmak için seçtikleri bu aktivite esnasında tabancalarımız da kullanılan boyalar her ne kadar insan sağlığına zararlı olmayan organik türden seçilmiş olsa da yine de gözlerle temas olmaması için koruyucu gözlükler ve özel elbiseler kullanıyoruz. İsabet alan oyuncunun devre dışı kaldığı bu oyunda taktik çatışma bir oyun şeklinde sunuluyor ve son derece keyifli bir gün geçirilmesini sağlıyor.

Paintball İstanbul Parkurlarında Fitnesstanbull Farkı

Aksiyonu en üst seviyeye çıkartmak için gerek arazi şartlarında gerekse kentsel yapılardan oluşan şehir içi mizansenleri ile donattığımız Paintball İstanbul parkurlarında Fitnesstanbull farkını hemen hissedeceksiniz. Çünkü son derece modern bir şekilde dizayn ettiğimiz sahalarımızda;

  • Saklanma yerleri
  • Mevziler
  • Atış yapılacak sütreler
  • Siperler
  • Kulübe tarzı yapılar

Gibi birçok ayrıntı bulunuyor.

Paintball Oyununa Uzman Personelimiz Nezaret Ediyor

Her yönüyle kusursuz bir Paintball Oyunu için gerekli ortamını sizler için oluşturan ekibimizin içerisinde bulunan sağlıkçılar, eski askerler ve strateji uzmanları oyunlar sırasında sizlere nezaret ediyor ve oyunun başarılı ve güvenli bir şekilde gelişmesini sağlıyorlar. Paintball dışında Survivor parkurları, Doğada hayatta kalma ve Strateji oyunları, Piknik organizasyonları gibi çok sayıda sosyal aktiviteyi doğal alanlarda sizler için oluşturan Fitnesstanbul ekibimiz bütün bu hizmetleri profesyonel şekilde sunmaktadır. Şehir stresinden bir an olsun uzaklaşmak ve tertemiz doğada bir gün geçirmek için her halde bundan daha iyi fırsat olamaz. Cazip fiyatlarımız ve rezervasyon hakkında sitemizde bulunan iletişim seçenekleri üzerinde bizlere ulaşabilirsiniz. Telefonlarımız ve diğer iletişim kanallarımız sürekli olarak açık tutulmaktadır.  Lütfen bizleri günün her saatinde hiç çekinmeden arayınız. Sizleri misafir etmekten büyük mutluluk duyarız.