Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!

Survivor Parkurları

Modern yaşam her yönüyle mükemmelliği arayan insanoğlunun önüne çıkan engelleri aştığı bir oyundur aslında. Öncelikle takım ruhu içerisinde hareket etmeyi öğreten Survivor Parkurları bilinçaltında kişisel motivasyonun arttırılmasının yanı sıra ferdi olarak hareket etmenin ne gibi zararlı yönleri olduğunun? Anlamasını sağlıyor. Survivor uygulamalarını genel anlamda bireyin fiziksel gücünün arttırılması ve takım ruhunu zihnine çeşitli metotlarla kazınması olarak tariflendirebiliriz. Doğal olarak parkurlarımızı tamamlayan kişiler bireysel hareketten bir bütün halinde takım arkadaşları ile hareket etmeyi öğreniyor. Özellikle firmalar ve büyük şirketlerden oluşan kurumsal işletmelerin personellerinin verimliliğini arttırma amacını taşıyan bu aktivite gerek yönetici kadrosu gerekse alt düzeyde çalışanların birlikte çalışma prensibinin pekiştirilmesi hedeflemektedir. Survivor parkurlarını düşüncelerin teoriden pratiğe geçişin sağlandığı bir aktivite olarak da değerlendirebilirsiniz.

Survivor Parkurları Televizyonlarda Yayınlanan Programlardan Farklıdır

Son yıllarda hayli revaçta olan Survivor programları hakkında mutlaka bir fikriniz vardır. Fakat Fitnesstanbull olarak amacımız sizlere sadece bir macera veya güzel bir zaman geçirtmek değildir. Elbette bunlarda olacak fakat Survivor nedir? Sorusunu bizler önce kendimize sorarak bu aktiviteden azami ölçüde daha fazla nasıl faydalanabiliriz? Düşüncesi ile bu parkurları geliştirdik ve eğlenmenin yanı sıra toplu olarak katılan bireyler arasındaki iletişimi sağlıklı bir hale getirmek, aktivite sonunda çalışma yaşamında verimliliği arttırmak ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlamak maksadıyla yeniden şekillendirdik. Bu bağlamda parkurlarımızda esas amacımız katılımcıların;

  • Bireysel ve grup olarak motivasyonun artırılması,
  • Liderlik vasıfları taşıyanların karar mekanizmalarının güçlendirilmesi ve hatalı kararlardan yola çıkarak giderek daha doğru kararlar alabilmesini sağlamak,
  • Alınan kararların takım içerisinde çok kısa sürede tartışılması ve konsensüs sağlanması,
  • Alt bireylerin başarıya ulaşabilmek için yaptığı teklif veya önerilerine fırsat tanınması,
  • Parkurlarda ortaya çıkan sorunların tespiti ve bunların el birliği ile üstesinden gelinmesi,
  • Uyumsuz üyelerin saptanarak oto kontrol mekanizması içerisinde rehabilite edilmesi,
  • Sportif anlamda Survivor parkurlarında kişinin fiziksel kapasitesinin yükseltilmesi,
  • Parkura katılanların psikolojik olarak rahatlaması

Gibi kavramlarda pratik kazanarak çalışma yaşamında çok daha yüksek performans yakalayabilmeleri hedeflenmektedir. Dolayısıyla survivor parkurlarını sadece eğlence ya da aktivite olarak değerlendirmek yanlış bir düşünce olacaktır.

Fitnesstanbull İstanbul Survivor Parkurları Kurumsal Yapınızı Disipline Eder

Bilindiği üzere iş ve çalışma yaşamının en önemli sorunları arasında kurum içi organizasyon bozuklukları, lider pozisyonunun çeşitli nedenlerle kabul görmemesi veya çalışanların birey olarak çalışmaya katkı sunmasının önünün kapatılması veya fikirlerini beyan edememesi gibi çok çeşitli sorunları bulunabiliyor. İşte Fitnesstanbull İstanbul survivor parkurları tüm bu sorunların daha kolay bir şekilde aşılabilmesi ve ekip halinde çözüm yollarının fikirlerle zenginleştirilerek mesafe alınabilmesini sağlıyor. Ayrıca profesyonel eğitmenlerimiz ve uzman kadromuzla sizlerin bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan Fitnesstanbull, kurumsal olarak bizlere başvuruda bulunan şirket veya firmaların ticari hedeflemesine katkı sağlamaktan onur duyacaktır. Özellikle yönetim kadrosunun diğer üyeler üzerindeki hakimiyetini ve organizasyon kabiliyetini arttıran parkurlarımız, aynı zamanda çalışanların birbirleri ile uyumunun sağlandığı parkurlarda elde edilen tecrübelerle birleştirilerek çalışma yaşantısına entegre edilmesine yarıyor.

Survivor Parkurları Uluslar Arası Standartlar Çerçevesinde Gerçekleşiyor

Öncelikle sağlık ve güvenlik kavramlarında olması gereken tüm tedbirleri aldığımız ve her yönüyle güvenli bir atmosferde gerçekleşen Survivor parkurlarımız uluslar arası standartlarda hazırlanan engellerin her bir üye veya yönetici tarafından geçilmesi ile son derece eğlenceli bir aktiviteye de dönüşmektedir. Genellikle 10 kişilik gruplar halinde yapılan yarışmalara katılabilmek için tek yapmanız gereken bizleri aramak ve rezervasyon yaptırmaktır. Bunun dışında hemen önemli bir hatırlatma yapalım. Etkinliklerimizde gerektiğinde zorlu engellerin aşılması söz konusu olduğundan böyle bir aktiviteye katılması sağlık açısından uygun olmayan kişileri maalesef kabul edemiyoruz. Bunun dışında parkurun her aşamasında uzmanlarımız gerekli bilgilendirmeleri yaparak sizi oyunlar ve engeller hakkında yönlendirecektir. Ayrıca sizlerden gelecek olan isteğe bağlı olarak Kahvaltı veya Barbekü tarzında gelişebilen aktiviteyi doğada bir piknik ile harika bir şekilde tamamlamanız da pekâlâ mümkündür. Üstelik yine talep etmeniz durumunda parkurda yaşadıklarınızı video ve fotoğraf çekimleri ile ölümsüzleştiriyoruz. Bu konudaki tercihler tamamen sizin yönlendirmeniz ile gelişiyor. Rezervasyon ve bilgi için internet sitemiz üzerinde bulunan iletişim seçeneklerinden herhangi birisiyle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca etkinliklerimizi Fitnesstanbull Youtube Kanalımız (https://www.youtube.com/channel/UC_4JlIAjdqPJE0k_bx22WQw) üzerinden takip edebilirsiniz. İrtibat kurmanız durumunda cazip fiyat koşullarında sunulan bireysel veya şirketlere özel survivor parkurlarımız ile ilgili olarak sizleri ayrıntılı şekilde bilgilendirmekten büyük mutluluk duyarız.