Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!
Siz de eşsiz güzelliği ile yenilenmenizi sağlayan bu benzersiz doğal ortamda bizimle;
- Fitness,
- Yoga,
- Zumba ve
- Pilates yapan yüzlerce katılımcımız gibi bize katılmak istersiniz değil mi?


Yoğun iş stresinden ufak bir mola verip doğanın akışına kendinizi bırakmaya ne dersiniz?
Doğanın enerjisi ile farklı bir deneyim yaşatıyoruz.


Doğa, insanların daha iyi bir yaşam sürmesi için rengarenk güzellikler sunar. İnsanlar doğaya baktıkça güzel şeyler düşünmeye başlar. Göller, ormanlar, şelaleler, mağaralar hep insanın güzel düşünmesi ve mutlu yaşaması için yaratılmıştır. Doğa ve Spor aktiviteleri ile sağlıklı yaşamak için sizler için özel olarak hazırladığımız aktivitelerde ruhen rejenerasyonun en üst noktasında kendinizi bulacaksınız. Sahilde spor sonrası denize girmenin dayanılmaz ferahlığını bizimle yaşayabilirsiniz.
Araştırmalar doğada bulunmanın stresi azalttığını, insanları depresyondan ve olumsuz düşüncelerden uzaklaştırdığını belirtmektedir. Siz de şehir yaşantısının stresinden bizimle doğada spor ile bulaşarak uzaklaşın.
Spor aktiviteleri için gerekli olan tüm ekipman ve spor aletleri
Kamp Alanına Giriş
Ve kaçınılmaz olan vücudun salgılayacağı Seratonin Hormonu
KİMLER KATILABİLİR

Katılıma engel teşkil edebilecek bir sağlık sorunu olmayan, 6 yaş ve üzeri kişiler Doğada/Sahilde spor aktivitelerine katılabilir.


PROGRAM


Her aktivite için kendine özgü uluslararası standartlarda hazırlanmış antrenman metodu uygulanır


REZERVASYON


* Rezervasyon gerekmektedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 05054548280 numaralı telefonu arayabilirsiniz ya da [email protected] adresine mail atabilirsiniz.
* Şirket aktiviteleri ve gruplar için özel fiyat bilgisi bulunmaktadır.


EKSTRALAR


- Rezervasyon esnasında bilgi verildiği takdirde profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmeti verilecektir.
- Rezervasyon esnasında bilgi verildiği takdirde Doğada/Sahilde Spor Aktiviteleri öncesi veya sonrasında Organik Köy Kahvaltısı, Mangal/Barbekü


BİLGİ


• Ücretler internet sitemiz üzerinden online olarak veya banka havale alınır.
• Aktivitelerde olası teknik problemlerden dolayı fotoğraf ve video çekimi yapılamaması durumunda bu hizmete ait ücretler anında iade edilir. Fitnesstanbull bu gibi durumların yaşanmaması için tüm tedbirleri alır ve aksaklığı çözümleye çalışır.
• Çekilen video ve fotoğraflar mail ya da FLASH DISK (en az 16GB) ile verilecek olup, tüm video ve fotoğraflar için 30 TL hizmet bedeli alınacaktır. Go Pro kamera veya drone ile özellikli çekimler talep edilmesi durumunda ücret 60 TL’dir.
• Doğada/Sahilde Fitness, Yoga, Pilates haricinde muhteşem heyecanlı Survivor Parkurlarımıza katılabilir, Ormanda Esaretten Kaçma Kurtulma Aktivitemize katılabilir, BOOT CAMP WORKOUT antrenmanlarımıza katılabilir, ATV Safari turumuza katılabilir ve Plaj Futbolu ve Plaj Voleybolu oynayabilirsiniz.
• Tüm fiyat ve içerikler Fitnesstanbull’a özgü olup, kopyalanamaz ve değiştirilemez.