Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!
Çalışan Bağlılığı Nasıl Sağlanır?
1 Nisan 2018
53

Şirket İftar Yemeği Nasıl Eğlenceli Bir Hale Getirilir?

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte şirketlerin ve  kurumsal nitelikteki işletmelerin toplu iftar yemekleri başlamış oldu. Özellikle şirket İftar yemeği nasıl eğlenceli bir hale getirilir? Merak edenler için Fitnesstanbull olarak çok özel etkinlikler hazırladığımızı hemen belirtelim. Bilindiği gibi dayanışma ve motivasyonun en etkili yöntemlerinden birisi olan şirket iftar yemekleri hem personel arasındaki diyalogun gelişmesine hem de motivasyonun artmasına önemli ölçüde katkılarda bulunur. Tabi bizlerde bu anlamlı buluşmanın daha fazla değer taşımasını ve unutulmayacak bir iftar etkinliği için kolları sıvadık. Sizlere bu çerçevede grupların yarıştığı;

  • Paintball
  • Canlı langırt
  • Indoor (kapalı) ve Outdoor(açık) etkinlikler
  • Marşmelov Challenge ( dikkat arttırmaya yönelik bir takım oyunu)
  • Çeşitli tasarım yarışmaları (özellikle yönetici sınıfındaki personel için)
  • Logo Challenge (tasarım yeteneklerinin test edildiği aktivite)
  • Suçluyu bulma oyunu (dedektiflik uygulaması)

Gibi pek çok eğlenceli aktivite hazırladık. Üstelik iftar saatine kadar en güzel şekilde vakit geçireceğiniz aktivitelerimiz talep etmeniz durumunda iftar sonrası da sürüyor. Tabi bu oyunları isterseniz kendi aranızda sizlerde oynayabilirsiniz, tercih tamamen sizlerin.

İftar Organizasyonu Bizim İşimiz

Bunun yanı sıra iftar organizasyonunu hiç dert etmeyiniz. Çünkü Fitnesstanbull olarak biz profesyonel düzeyde organizasyonlarımızla bu ihtiyacı karşılıyoruz ve tek yapmanız gereken bizleri aramak olacaktır. Lütfen şirket iftar etkinliklerimiz ile ilgili olarak merak ettiklerinizi web sayfamız üzerinde bulunan iletişim seçeneklerinden bizlere aktarmaktan çekinmeyiniz. En uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme kolaylıklarının sağlandığı tüm hizmetlerimizden son derece memnun kalacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir